Kuigi jõulud ja ka aastavahetus ammu seljataga, teeks väikese tagasivaate, mida huvitavat II veerandi viimasel nädalal ka majas juhtus.

Põhilised üritused leidsid aset neljapäeval ja reedel.

Neljapäeval toimus traditsiooniline veerandilõpuviktoriin algklassidele ja suurematele. Võrreldes möödunud kordadega oli väikesi muutusi korralduslikus pooles. Algklasside küsimused olid välja mõeldud nende oma klassijuhatajate poolt ning leidus nii parajaid pähkleid, kui ka kergemat sorti ülesandeid. 5.-9. klassi viktoriini teemaks oli aasta 2014 ning kõik küsimused puudutasid eranditult sündmusi, mis tole hetkel lõppevat aastat puudutasid. Küsimused koostas huvijuht, kellel endalgi oli avastamisrõõmu sündmustest, mis olid juba meelest läinud ning mida ei oleks niisama osanudki selle aastanumbriga seostada.

Viktoriinile järgnes mõnus Kehtna Kunstide Kooli jõulukontsert. Oli väga tore näha ja kuulda musitseerimas vahvaid noori inimesi, kellest nii mõnigi käib ka meie koolis.

Reedene päev oli täielikult pühendatud jõululaadale ning sellele järgnenud jõulupeole. Laadale tuli mõnusalt palju osalejaid, nii et ühel hetkel tekkis hirm, kas me ikka mahume esimesele korrusele ära või mitte. Õnneks siiski mahtusime. Samal ajal said huvilised mängida WII-ga, koroonat, piljardit, lauatennist või vaadata filmi.

Jõulupidu sai tehtud siis veidi teistmoodi ning kõik keerles Eesti Jõuluvana Jürka ja tema korraldatud kokkutuleku ümber. Külas käisid Jaapani Jõuluvana Kioo, Vene Näärimees Vasja, USA Jõuluvana John ning Jõuluvanade peaboss Peasaks.

Kontsert vaadatud said kõik kätte oma tunnistused ning boonusena kringlitüki ja mõnus vaheaeg oligi alanud.

Pilte toimunust saab vaadata GALERIIst.