Kergejõustik.

Rapla maakonna koolinoorte kergejõustiku avavõistlusel läks kõige paremini Triin Satsil, kes saavutas B-klassi kuulitõukes isikliku rekordiga 10.10 I koha. Tõkkejooksus oli Triin ajaga 10,9 teine ja kaugushüppes 4.37-ga kolmas.

Tulemusi näeb siit

TV-10 Olümpiastarti võistlustel said meie tüdrukud mitmeid auhinnalisi kohti. Nooremate tüdrukute tõkkejooksus oli Elise Kreuz ajaga 11,8 teine. Kõrgushüppes sai Elise 1.10-ga neljanda koha. Vanemate tüdrukute seas oli Triin Satsi kaugushüppes 4.33-ga teine ja 60 m tõkkejooksus 11,0-ga kolmas. Riin Satsi oli tõkkejooksus 10,9-ga teine ja Gerda Saks 4.20-ga kaugushüppes kolmas.

Tulemused siin.

Jalgpall.

7.-9. klasside maakonna koolinoorte jalgpalli esivõistlustel tuli meie kooli võistkond I kohale. Võideti 7:0 Eidapere kooli ja 6:0 Juuru kooli. Võistkonnas mängisid Ahto Liivamäe, Karel Kreuz, Mario Kuum, Karel Pärn, Martin Kio ja Werner Ant.

4.-5. klasside maakonna koolinoorte jalgpalli esivõistlustel saavutas meie kooli võistkond I koha. Viie võistkonna konkurentsis võideti 7:0 Alu kooli, 2:0 Hagudi ja Kehtna kooli ning 4:1 Juurut. Võistkonnas mängisid Andreas Palandi, Joonas Vares, Kermo Rutšs, Karl-Thomas Zink, Sander Illipe, Markus Laurimaa, Ats Kivik ja Georg Metsallik. Georg lõi 11 väravat.

Korvpall

7.-9. klasside maakonna koolinoorte korvpalli esivõistlustel saavutas meie kooli võistkond II koha. Finaalis kaotati napilt Vana-Vigala poistele. Kolmandaks tuli Kehtna kool. Kokku osales kuus kooli. Võistkonnas mängisid Karel Kreuz, Jaanus Tamsalu, Mario Kuum, Karel Pärn, Martin Kio, Werner Ant ja Markus Laidmets.