Rapla maakonna koolinoorte kergejõustiku mitmevõistluse MV-sed

Rapla maakonna koolinoorte kergejõustiku mitmevõistlusel MV-stel võistles väga hästi Triin Satsi, kes saavutas B-klassi neidude 7-võistluses, uue kooli rekordi 3104 punktiga II koha. Üksikaladest tuli kõige paremini välja odavise, kus Triin viskas uue kooli rekordi 400 g odaga 33.87. Endisest rekordist viskas paremini ka Riin Satsi 30.88.

Tulemusi näeb siit:

http://raplamsl.ee/index.php?page=87

Koolinoorte maastikuteatejooksud

10. septembril toimusid Raplas koolinoorte maastikuteatejooksud. Põhikoolide seas saavutas meie kool kindla esikoha. Võideti kõik neli teatejooksu. Kooli esindasid Helena-Riin Rähni, Elise Kreuz, Egle Raudsep, Triin Satsi, Riin Satsi, Gerda Metsallik, Gerda Saks, Georg Metsallik, Sander Illipe, Karl-Thomas Zink, Karel Kreuz, Timo Juurik ja Virgo Juurik.

Koolinoorte jalgpall 6.-9. klassidele

Kolmapäeval 23. septembril toimusid Kaerepere kunstmuruväljakul Rapla maakonna koolinoorte jalgpalli EV-sed. Nii tüdrukute kui ka poiste arvestuses tulid põhikoolide seas võitjaks meie kooli võistkonnad. Poisid võitsid Kaiu, Juuru ja Valgu  ning tüdrukud Rapla VG ja Kohila G võistkondi. Poistest mängisid: Karl-Thomas Zink, Ats Kivik, Sander Illipe, Georg Metsallik, Ahto Liivamäe, Karel Kreuz, Timo Juurik ja Jaanus Tamsalu. Tüdrukutest Elise Kreuz, Emily Kio, Triin Satsi, Riin Satsi, Maarja-Johanna Brük, Gerda Saks, Gerda Metsallik ja Agnes Palandi.