KABETÄHED 2023

17.11.2023 18:00
Marten Israel

Iseloomustus

2011. aastal püstitati Valtu spordimajas Guinnessi rekord – vee all kabetas korraga 52 mängijat. Reedel, 17. novembril kabetame kuival maal ja püüame seda rekordit mitteametlikult ületada.

Kutsume Valtu kooli perede täiskasvanuid (isasid, emasid, vanavanemaid või onusid-tädisid) koos lastega ajusid ragistama ja pead murdma või end niisama proovile panema paarismängudega kabeturniiril KABETÄHED 2023. Võistluspaari peab kindlasti moodustama pere täiskasvanu ja laps.

Kohvikus pakub oma kuulsat (tele)einevõileiba KATSU SANDO meie kooli vilistlane ja saatest “Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema” tuttav Katriina Läll koos empsi Liisiga.

Saab ka niisama koos lauamänge mängida, meisterdada, värvida või nuputamisülesandeid lahendada.

Võistlusel osalejatele võib tulla pöialt hoidma ja kaasa elama!

Registreerimine läbi klassijuhataja.

kabetahed23